29 Ağustos 2013

Garanti Bankası 2 Aydır İşlem Ücreti Alıyor!

Temmuz ayının başında hesabımızı açtırdık ve 15 Temmuz 2013 tarihinden itibaren maaşımızı bu Garanti Bankası'ndan almaya başladık. Kurumumuz ile arasında anlaşma olduğu halde yaklaşık 2 aydır yaptığımız işlemlerden komisyon kesiliyor. Kütahya Tugay şubesindeki T. Bey ile mükerrer defalar konuştuğumuz halde sorun halen giderilemedi.


Merkeze isim listelerini gönderdiklerini, merkezden işlem yapılacağını söyledi. Daha öncede başka bankalardan maaşımızı almıştık fakat bu şekilde bir problemle karşılaşmamıştık, ilk seferinde sorun olsa dahi hemen çözülüyordu. Bu bankada ise defalarca söylememize rağmen herhangi bir işlem yapılmadı. Bu kadar zor olmasa gerek.

Ayhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan29 Ağustos 2013

    29.08.2013 16:15'de garanti bankası müşteri hizmetlerinden arandım. Bu işlemi teknoloji merkezinin yapacağını (ki 2 aydır yapamayan bir teknolojisiz yer) söyledi. herhangi bir zaman veremeyeceğini söylendi. Hiçbir çözüm yok. sadece aradılar. Sorun çözülmüş değil devam etmektedir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Ayhan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön