05 Nisan 2013 #1727398

Garanti Bankası 1.5 Aydır Kredi Kartım Teslim Edilmiyor !

Kartım elime bir türlü ulaştırılamıyor malesef hem benden 15 tl istiyorsunuz hemde kartın peşinden milleti süründürüyorsunuz bu nasıl bankacılık anlayışı ben hiç bir bankada böyle bir olay görmedim.

Ayhan 67 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan16 Nisan 2013

    Kredi Kart Yenileme Talebime istimaden kartlarımdan 1 tanesini bankadan teslim aldım birtanesinide kuryenetten. Şikayetimi Sonlandırıyorum.

  • Ayhan06 Nisan 2013

    Bankanız benden yıllık veya 6 aylık olmak üzre hizmet bedeli altında yada hesap işlem ücreti altında ücretler kesiyor kredi kartımdan birde ben kartımı yenilemek istediğimde kart bedeli alınıyor bunlar yasal değil bu nedenle kart yenileme işlem ücreti alınmıyordu fakat hem hesap işletim ücreti hem kart yenileme ücreti altında biz müşterilerinizden bu paraları yasal olmayan yollardan tahsil ettiğinizi görmekteyim. bu hataları bir an önce gidereceğinizi düşündüğümden bana konu hakkında detaylı bir açıklama yapacağınızı düşünmekteyim. Muhabbetle

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön