12 Şubat 2014 #2291086

Garanti Bankası 120 TL Hesap İşletim Ücretini Ufak Para Sanıyor!

Hesap işletim adı altında 58 TL kesinti ve bu rakam, sadece 6 aylıkmış. Yani yılda yaklaşık 120 TL bankomat kartı için kesinti söz konusu. Dikkat! 120 TL diyorum... Evet, fatura bağlamadım hesabıma, cezam bu 120 TL.


Anlamadığım, hem paramız kullanılıyor hem de bunun için para ödüyoruz. Rakam iddialı bir rakam. İlk olarak buraya yazdım daha sonra ise yasal olarak hakkımı arayacağım. Devletin bu konuda artık bir çözüm bulması gerekiyor.


Herkes hakkını arasın, üstüne gitsin. 120 TL kolay kazanılmıyor ama görüyoruz ki bir tarafta çok rahat kazananlar var. Arkadaş, zaten ailecek aylık kaç bin lira kredi kartı ödemesi yapıyoruz, istediğiniz olmuş, mahkum olmuşuz, daha nedir bu kesinti...

Selim 77 Okunma

Cevaplar

  • Selim21 Şubat 2014

    bu sitede sikayetlerin yazıldıgı alan da karakter kısıtı var ve cok az. banka bana paranın neden kesildigini sundugu hizmeti anlatmıs. ben bunları biliyorum zaten. sikayetim, sunulan hizmete istenen rakam cok yuksek. bir digeri zaten bizim paramız kullanılarak paradan para kazanıyorlar.. aynı bankaya ait kredi kartını da kullanıyorum bir sürü işlemi ordan geçiyorum. ve ailecek kullanıyoruz rakam yüksek.. hala benden para kesilmesi bana mantıksız geliyor..

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Selim S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön