30 Aralık 2014

Garanti Bankası 111 TL Bonusumu Yüklemiyor.

Garanti Bankası'nın N11.com internet sitesinde düzenlediği 1000 TL üstü alış verişe 111 TL bonus kampanyası kapsamında siteden 1000 TL'nin çok daha üzerinde bir tutarla alışveriş yaptım. Ancak kampanyaya katılmadan önce SMS atılması gibi şart koşulmuş ben bunu maalesef alışveriş öncesi fark edemedim.

Garanti Bankasını arayıp işlemi yaptığımı ve kampanyaya dahil olmak istediğimi söyledim ama yardımcı olunmadı. Bir SMS yüzünden 111 TL bonusum verilmiyor. Böyle bir kurnazlık ve kötü niyetli yaklaşımı yıllardır müşterisi olduğum Garanti Bankasına hiç yakıştıramadım.

Onur 276 Okunma

Cevaplar

  • Onur04 Ocak 2015

    puanlarımı yüklemeyeceklerini söyleyerek çok yardımcı oldular sağolsunlar!

  • Onur31 Aralık 2014

    3 Gündür bu otomatik cevaptan başka bir şey yok. Bu mudur sizin yardımcı olmaktan kastınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Onur P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön