13 Haziran 2016
Yorum Yap
#5708263

Garanti Bankası 110 TL Kart Aidatı Kesti!

Geçen kart aidatı kesildi 110 TL. Sonra bankayı aradım iade etmelerini istedim. Onlar bana tamamını iade edemeyeceklerini 55 TL iade edeceklerini söyledi. Ben de her sene aynı sorunu yaşadığım için iptal ettirmek istedim. Fakat 110 TL'nin gitmesindense, 55 TL'si gitsin dedim vazgeçtim.


Sonra verdikleri 55 TL'lik bonusu 1 ay içinde kullanmam gerekiyormuş. Belki söylemişlerdir etik olmaz söylemediler desem, ama o şekilde sınırlandırmaları mantıksız. Bugünde kullansam yine Bonus ile kullanacağım 1 yıl sonra da kullansam aynı şekilde. Ben o 55 liralık Bonusu tekrar iade etmelerini istiyorum.


Başka bir banka bunu sınırlamaz iken Garanti neden yapıyor? Sadece bireysel emeklilik ödüyorum ve evime yakın diye tercih ediyorum yoksa, tercih edilecek bir banka olmadığını düşünüyorum.

Burhan 316 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Haziran 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları