19 Şubat

Garanti Bankası 102.50 TL Yıllık Üyelik Kart Aidatı Yansıttı

Kullanmakta olduğum Garanti Bonus kredi kartı yıllık ücreti adı altında 102.50 TL yıllık üyelik kart aidatı yansıtıldığını gördüm. Çağrı merkezini aradığımda bana 50 TL Bonus teklif etti. Hiçbir bankada yaşamadığım sorunu Garanti Bankası'nda yaşamak beni üzdü. Bu aidatın tamamının kartıma iadesini istiyorum. Kredi kartımın kapatılmasını talep ettim. İade olmaması halinde Tüketici Hakem Heyeti'ne ilgili başvuruları yapacağım. T.C. yasalarına göre bu alınan tutar yasal değildir. 13. hukuk dairesince verilen ve 2011/47 esas ve 2011/115 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart aidatının bk. 125.md. Ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karara uyarınca 10 yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceğine ilişkin hükmü kesinleşmiş bulunmaktadır.
Kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini ve kesinlikle geri dönüş sağlanmasını istiyorum.

Mine 856 Okunma

Cevaplar

  • Mine20 Şubat

    Garanti Bankası ülkemizde en fazla haksız kazanç elde eden bankadır. Ailecek karar verdik Garanti Bankası'na ait herhangi bir ürünü kullanmamaya. Herkese Enpara.com hesap ve kredi kartını tavsiye ederim. hiçbir ücret yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön