10 Ekim 2014
Yorum Yap
#2741797

Dünyanın En Masraflı Bankası Garanti Bankası'dır

Ocak 2007 Tarihinden beri 7 yıldan fazla Garanti Bankası müşterisiyim ve başka bankalarında müşterisiyim ama bu Garanti Bankası kadar masraflı, müşterilerin paralarını almak için bu kadar çabalayan bir banka tanımıyorum. Artık gerekli tüm mecralara başvurarak geriye dönük 10 yıllık tüm yasal olmayan kesintilerin, masrafların, yıllık kart aidatların iadesi için talepte bulunacağım.


Her türlü yetkiliyi kullanarak tüm benden alınan paraların iadesini isteyeceğim. Avukat masraflarıyla beraber hepsini faizleriyle beraber geri alacağım. Bıktırdınız. Yurtiçi Yurtdışı birçok ürünüzü kullandım. Maaş müşteri oldum yine herşeyden masraf almaktan, kesinti yapmaktan, aidat almaktan vazgeçmediniz.

Murat 272 Okunma

Cevaplar

 • Murat17 Ekim 2014

  Müşteri ne istiyorsa yapılmalı veya uygun bir çözüm sunulmalı...

 • Murat13 Ekim 2014

  Şikayetim ile ilgili 444 0 338 nolu numaradan arandım fakat herhangi bir çözüme ulaşamadık.

 • Murat13 Ekim 2014

  Geriye dönük tüm haklarımı aldıktan sonra sizinle birdaha çalışmıcam.

 • Murat13 Ekim 2014

  Eğer ilgilenseydiniz bu şikayetimi de silerdim. Ve başka ürünlerde dahil yurt içi ve yurt dışında sizinle çalışmaya devam edecektim.

 • Murat13 Ekim 2014

  Bugün itibariyle 3.gün oldu ancak hiçbir çözüm yok. En iyisi bütün hesapları,Kredi kartlarımı kullandığım tüm ürünleri iptal edip. Başka bankaya geçmek. Teşekkürler Garanti. Cevaplar otomatiğe bağlı herhalde.

 • Garanti Bankası Temsilcisi10 Ekim 2014

  Müşterimiz Murat Kutlay A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler