18 Haziran 2015

444 0 333 Garanti Bankası Sürekli Arıyor Açtığımda Kapanıyor!

Yaklaşık 1 aydır 444 0 333 Garanti Bankası Çağrı numarasından sürekli olarak aranıyorum, özellikle son 2 haftadır her gün mutlaka 4 -5 kere aranıyorum. Telefonu açtığımda ise hat düşüyor ve çağrı kapanıyor.
Sonunda bugün tekrar arandım, açtım ve bu sefer bir yetkili çıktı, bana taksitli para tekliflerinden bahsetti ve sistemden kontrol ederek bu konuda ilk kez arandığımı söyledi.


Bugüne kadar defalarca neden arandım? Bu aramalar sistemsel bir problemden kaynaklanıyorsa hiçbir kontrol mekanizmanız yok mu?
Bu kadar kötü yönetilen bir müşteri hizmetleri araması ile daha önce karşılaşmamıştım. Bu şekilde aranmaya devam edersem Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna şikayette bulunacağım.

Betul 140 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Betül T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön