Garanti Bankası Zorunlu Hayat Sigortası?

Anıl Ş. |

2013 yılında Garanti Bankasından 30,000.00 TL kredi çektim. Her ay kredimi düzenli yatırmama rağmen benden yıllık olarak 300.00 TL civarında hayat sigortası adı altında hesabımdan para çekmeye çalışıyorlar.

Şu anda hesabımda para olmadığı için çekemiyorlar. Bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini arıyorum, mail atıyorum hiçbir şekilde dönüş olmuyor. Hayat Sigortasındaki amaç nedir? Zaten benim bireysel emekliliğim var. Ben zorunlu Hayat sigortası istemiyorum. Kredi çekerken de hayat sigortası ile ilgili beni ayrıntılı olarak bilgilendirmediler.

Bu kadar çok para kesileceğini söylemediler. Hesabımdan 300.00 TL kesilmesini istemiyorum. Kesildiği takdirde yasal işlem başlatacağım. İlgilenmeniz dileğiyle

Etiketler :

Habersiz Sigorta Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  13:33

  Müşterimiz Anıl Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş