05 Eylül 2013

Garanti Bankası Zorla Sigorta Yaptırıyor!

Geçen yıl Garanti Bankası'ndan kredi kullandım bu sırada haberim olmadan 16950*** numaralı Evim Garantide Plus sigortası yapılmış. Bu yıl tekrarlamasını istemiyorum ve iptal etmek istiyorum, şubemle görüştüm ama Garanti Bankası işi yokuşa sürüyor, müşterisini yanıltmaya parayı zorla almaya çalışıyor. Bu sigortamın tekrarlamasını istemiyorum.

Murat 115 Okunma

Cevaplar

  • Murat 09 Eylül 2013

    Sıfır müşteri memnunniyeti, 0 haksızlık.

  • Murat 06 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili bugün arandım fakat keşke aranmaz olaydım. Telefondaki yetkili özetlemek gerekirse şunu aktardı: Garanti Bankası'ndan kredi kullanan müşterilere kredi süresi boyunca(8 yıl) ödeyeceğini haber vermeden en üst ev sigortası olan garanti evim plus sigortası yapıyoruz. Garanti Bankası her yıl kredi kartımdan benim rızam ve onayım olmadan kendi kafasına göre 200 küsür TL çekmektedir. Yaptıkları tamamen yasa dışıdır ve müşterisini zerre düşünmeyen bir banka olduğunu göstermiştir. Kredi kullanacaksanız bu ve bu tarz oyunlara gelmemeniz için önerim Garanti Bankası dışında bir banka ile çalışmanız olacaktır. İstedikleri gibi kredi kartınıza istedikleri sigortayı bağlıyorlar ve iptal etmiyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Murat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön