02 Mart 2013

Garanti Bankası Zarara Uğrattılar!

Garanti bankasını şikayet ediyorum.İnternet bankacılığına giriş yaptığımda "bilgilerinizde değişiklik/eksiklikler var" banka şubenize gidin dediler. Bankaya gittim işlem yaptılar. "akşam 7'ye kadar hallediyorlar" dediler, olmadı. Ertesi gün gene gittim. gene olmadı. 2 kere bankaya gittikten sonra.3 kere haklı müşteri hattına mail attım.

Ne arayan var ne soran. 2 kere haklı müşteri hattını aradım. Şubeye gidin diyor. Şubeyi aradım. Şubeye gelmeniz gerekiyor diyor. Daha ben niye şubeye gidiyorum anlamıyorum. Otomatiğe bağlamışsınız. Süreci değerlendirmiyorsunuz. Hemen şubeye gidin diyorsunuz. Gittim hemde 2 kere gittim olmadı.Yapamadınız.İnternet bankacılığınızdan işlem yapamadım. Zararım var.

Özgür 286 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 04 Mart 2013

    şikayetim ile ilgilendiğiniz için teşekkür etmek isterdim fakat 3-4 gündür haklı müşteri hattınıza mail atıyorum bankanızdan ne arayan var ne soran.2 kere şahsen gitmeme rağmen hala İnternet şubeniz "bankamızdaki kişisel bilgilerinizde eksiklik ya da hatalar bulunmaktadır. Güvenliğiniz için, bilgilerinizi en yakın şubemize giderek düzelttirebilirsiniz" diyor. merak etmeyin, gerekli yasal mercilere de başvuruda bulundum. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. İnsan bir arar kusura bakmayın falan der. Hala en kısa sürede dönüş yapacağız diye standart geri dönüşünüzü yapıyorsunuz. Belki hata bende onu bile söylemiyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön