Garanti Bankası Yurt Dışı Kart Kopyası...

Meral G. |

28.08.2016 Pazar günü bankadan gelen mesaja göre kartımdan 4.43 Dolar Imperi palace diye bir harcama yapılmış. Aradım kartı kapattık hemen. Bankadan itiraz formu doldurduk işlem tamam sanıyorum tabi. Dün yeni kartım geldi. Harcamalara bakıyorum. 4.47 $ karşılığı bir tutar yok. Daha iyisi! Microsoft store'den 192 lira olarak çekilmiş. Daha önce 4 dolar çekilmiş diyen garanti yetkilileri, şimdi banka o harcamaya onay vermemiş diyor. Benimle dalgamı geçiyorsunuz demez miyim ben? 4 dolara onay vermeyen banka nasıl 192 lira karşılığına onay veriyor? İkinci bir itirazda bulundum. Haklı müşteri hattı var aradım kafamda aynı sorular ezbere konuşma ezbere iş yapma bu kadar olur!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  13:02

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş