05 Haziran 2014

Garanti Bankası Yüksek Kart Aidatı Aldı.

Ben Garanti Bankasının Shop & miles kartlarını kullanıyorum. Kartlarını diyorum çünkü master kart ile birlikte aynı kartın amex versiyonunu da otomatik olarak gönderiyorlar. Katımın birinden 130 TL diğer kartımdan ise 70 TL toplamda 200 TL aidat ücreti kesmişler.

Yıllardır müşterisi olduğum Garanti şuan itibarı ile bitmiştir. Bu ay hesabımı kapatıp aidat ücreti almayan birileri ile çalışacağım. Maaş hesabını aldığım banka kesmeyecek.

Müjdat 357 Okunma

Cevaplar

  • Müjdat 07 Haziran 2014

    Halen kimse iletişime geçmedi. Mağduriyetim devam ediyor. Otomatik ve standart bir yazı yazmakla mağduriyetim çözülmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimiz Müjdat A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön