11 Mart 2013

Garanti Bankası Yüklenmeyen Bonus!

Garanti bankasının şubat ayı için başlattığı 5 tane 50 tl alışverişe 50 tl bonus kampanyasına katıldım. 5 alışveriş yapmama rağmen kampanya bonusum yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda son yaptığım firmadaki alışverişin geçerli olmadığını bu nedenle yüklenmediğini söylediler. Bende nasıl olur aldığım harcamamı 5 taksite böldüğüne dair fıste verdi dedim.

Bunun üzerine firmanın bonus üyesi market olduğunu ancak sadece bu kampanyaya dahil olmadığını söylediler. Bende bunu nerede belirttiniz dediğimde alogarantiyi arayarak sorabilirdiniz dediler.

Ancak kampanya koşullarında bununla ilgili bazı üye işyerleri kampanyaya dahil değildir diye birşey yok. Sonuç kazanan Garanti kaybeden müşteri!

Tuncay 60 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 13 Mart 2013

    Gelen cevap beni tatmin etmedi. Çünkü her zamanki standart Garanti Bankası cevabı. O nedenle son kez yazıyorum. Geçen yılda garanti bankası ile bu tür bir problem yaşadığım için ( o zaman siz haklıydınız) kampanya şartlarını özellikle okuyarak hareket ettim. Hatta 27 Şubat günü müsteri temsilcisini arayarak daha önceki harcamalaramın geçerli olup olmadığını sordum ve geçerli olduğunu öğrendim. Ben size şunu soruyorum; Siz kampanyanın neresinde bonus üyesi olupta bu kampanya harici olan işyerlerinin olduğunu belirttiniz. Bu tamamen Garanti Bankasının problemi değil midir? Bir kampanya yapacaksın ve bazı firmalar girmek istemeyecek ve bunu ilan etmeyeceksin. Müsşteri oradan alışveriş yapıncada kampanya bitiminde arayınca beyefendi o firma kampanya dışındaydı diyeceksin. Ben burada 50 Tl mücadelesi yapmıyorum. İnanınki size çok 50 tl ler verdim. Siz önce şu suruyu önce genel müdürünüzle birlikte birbirinize sorun? Biz kimi kandırıyoruz? Müşteriyimi yoksa kendimizi mi? SAYGILARIMLA TUNCAY BAYRAM

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön