14 Mayıs 2013

Garanti Bankası Yüklenen Bonuslar!

Garanti Bankasının her 50 tl harcamaya 5 tl puan kampanyası telefonuma mesaj ile geldi ama son harcama tarihi olduğuna dair bir bilgi gönderilmedi. 2 aydır harcama yapıyorum bonus puan biriktiriyorum diye meğerse ayın 24 üne kadar puanı kullanmaz isem banka geri alıyormuş kazandığın puanı bu banka şunu bilmiyor mu kazanılan haklar geri alınamaz ayrıca son harcama tarihi varsa neden mesaja ilave etmiyorlar böyle bir bilgiyi. Kaç kişi var harcama yapıp da bonus puanı geri alınan tamamen yanıltmaca 16 yıllık kartımı kapattırdım bir daha da açtırmam.

Hülya 26 Okunma

Cevaplar

  • Hülya 17 Mayıs 2013

    Konu hakkında bilgilendirme yapıldı .sağolsunlar . telefonuma yazmadıkları kullanım süresini yada verilen bonusun geri alınacağını , tv-tadyo da yayınlamışlar . telefonuma mesaj geldiyse neden süresi ile ilgili detay telefonumdaki mesajda belirtilmeyerek.tüketici yanıltılıyor.tv-yada radyo kullanmıyorsak ne olacak !

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön