29 Ocak 2014

Garanti Bankası Yine Yıllık Üyelik Bedeli Kesti!

Garanti Bankası'ndan bonus kredi kartı edindim. Daha kredi kartını çıkaralı 1 yıl olmamasına rağmen bu ay ki ekstreme yine herkesin şikayetçi olduğu 69 TL tutarında bir yıllık üyelik aidatı yansıtılmış. Üstelik ben bu bankanın çalıştığım kurum aracılığıyla maaş müşterisiyim. haklı müşteri hizmetlerini aradığımda bana klasik kurumunuzun bir protokolü yoksa bu paranın iadesinin sağlanamayacağı bilgisi verildi.

Yıllardır şikayetlere konu olan kredi kartı aidatı adı altında kesilen bu paranın iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hem kredi kartımı iptal edeceğim hem de temsilcisi olduğum kurumunda bankadan çekilerek başka bir bankaya geçmesini sağlayacağımı üzülerek bildiriyorum.

Serkan 72 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 02 Şubat 2015

    Çok ilgileniyorlar çoook...

  • Serkan 02 Şubat 2015

    Evet banka beni değerlendirmeye aldı. o kadar ilgilendi ki üzerinden geçen1 yıla rağmen ne bir arayan oldu ne de soran. Hali hazırda yukarıdaki şikayete konu kart aidatı iade edilmediği gibi bu sene 75 TL'lık bir aidat daha bana yansıtıldı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Serkan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön