05 Ekim 2015

Garanti Bankası Yine Kredi Sigortası Taksiti Kesildi!

Ben yaklaşık iki yıldır bu bankanın maaş müşterisiyim. Yaklaşık bir yıl önce Rize'nin Ardeşen ilçesinin şubesinden iki yıl taksitli ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi alırken müşteri temsilcisi F**** isimli bayan bana bir defaya mahsus 200 TL sigorta kesintisi yapacağını söyledi eğer kesilmezse hallederiz dedi.

Ben şu an kredi taksitimin ikinci senesindeyim ve benden 104 TL sigorta kesintisi yapıldı. Bende tekrar kredi işlemlerini yapan bayana gittim daha önce söylediklerini yani bir defaya mahsus sigorta kesintisini yapacağını hatırlattım ama bu kişi kendisinin böyle bir şey demediğini söyledi ve inkar etti. Daha önce de buna benzer bu banka ile sorunlar yaşadım...

Metin 48 Okunma

Cevaplar

  • Metin07 Ekim 2015

    Garanti Bankası merkezi çalışanını sorgulamaktansa beni sorguluyor. Daha önce de başka bankalardan (devlet bankaları) kredi kullandım bu üçüncü kredim ilk defa böyle bir şey başıma geldi. Sadece bir seferliğe mahsus sigorta bedeli alındı. Bundan sonra bu bankadan hiçbir şekilde kredi kullanmayacağım, kredi kartımı da kapattırdım tek maaş müşterisiyim oda çalıştığım kurumumun anlaşması olduğu için anlaşma bitince hasap kartımı da kapattırıp tüm bağlantımı keseceğim ve inşallah insanlar birileri bu yazdıklarımı okur ve aynı şeyler onların başına gelmez güvenilebilir bankalarla çalışırlar.

  • Metin07 Ekim 2015

    Yapmış olduğum şikayetle ilgili Garanti Bankası'ndan bu gün aradılarr kendilerinin yapacak bir şey olmadığını, bankadaki görevli kişiyle yapılan görüşmeyi bilemeyeceklerini ve imzalanan belgelerde sigortanın yıllık olduğunu ve ikinci yılda yenileyeceğini yazan belgenin imzalı olduğu için bir şey yapılamayacağını söyledilerr. Bana imzalatılann bir yığın belge varr bunu kim inceliyorr genelde olan müşteri temsilcisiyle konuşulur şartları nasıl olduğu söylenirr kimsede incelemez o belgeleri. Bana kredi kullandırırken doğru bilgiler verilmiş olsaydı ben bugün böyle şeyler yazıyor olmazdım. Ama banka çalışanı kademe ilerlemek için işinde yüksele bilmek için bişeyler yapmak zorundadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Metin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön