15 Ocak 2015

Garanti Bankası Yine Bir Ödeme Pazarlığı!

Garanti Bankası'nın bana yapmış olduğu 2. sıkıştırma vakasından sonra bir faciayla daha karşılaştım senelik hesap kesim ücretiniz 63 TL diye 444 0 333 tarafından arandım ödeme yapmazsam hesabımdan 20 Şubat'a kadar kesim yapılacakmış kullanılmayan neyin kesim ücretidir bu?

Zaten bankanıza düzenli ödeme yapıyorum bankanıza ait kredi kartı kullanmıyorum kullanılmayan kartı geçtim şimdi senelik hesap kesim ücreti ne oluyor? Maaş müşteriniz olmaktan ve bankanıza ödediğim düzenli kredi ödemesinden başka bir şey yapmıyorum.

Böyle zengin bir bankanın durduk yere para kesebilmek için gereksiz aramalarını anlayamadım. Rica ediyorum bunu yapmayın istenilen ödemeyi iptal edin ve mantıklı açıklama yapın.

Ceylan 205 Okunma

Cevaplar

  • Ceylan 15 Ocak 2015

    Benden bugüne kadar böyle bir ücret alınmadı ve ben artık garanti bankasına paramı kaptırmak istemiyorum. Bankanıza ait herhangi vadeli bir hesabım yok. Bu parayı ödemek istemiyorum. Bankanız tarafında bulunan tüm hesaplarımı ve kartlarımı kapattırıp sizi BDDK ya şikayet edeceğim. 3 senedir aynı bankayla çalışıyorum ve bugüne kadar benden böyle bir şey talep edilmedi. Garanti Bankası BDDK ya şikayet edilmeyi çok seviyor bu parayı benden alabilmeniz için bu zamana kadar talep edilmeyip durduk yere benden para almaya çalışmanıza anlam veremiyor tarafınızdan aranmayı gerekenin yapılmadığı takdirde bankanızın tüm taleplerini BDDK ya haklı olarak ileteceğim bilginize.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Ceylan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön