30 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik ve Hesap İşletim Ücretleri!

Garanti Bankası'nın 15 yıllık müşterisiyim. 15 yıldır maaşım Garanti Bankası'na yatar.
Tüm faturalarım otomatik ödemedir. Yurtdışına çıkmak için internetten döviz alırım, ertesi sabah şubeden çekmeye giderim, veznedeki arkadaş hesabınızda o kadar döviz yok der. Bir de bakmışsınız ki, gece hesapta parayı görünce, hemen hesap işletim ücreti kesilmiş.
Tüm otomatik ödemelerimi, kredi kartlarımı iptal etmeme neden olan bu durum üstüne birde ne göreyim. Kapatılmış kredi kartlarım için Yıllık Üyelik Ücreti ödemek zorunda bırakıldım. Hayatımda böyle bir başka banka görmedim.
Umursamaz tavırları da cabası! Bakalım kaç müşteri daha kaybedeceksiniz! Şikayetçiyim!

Uğur 100 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Uğur E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön