14 Mart 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücretini İade Etmiyor.

Garanti Bankası'nın kredi kartını yaklaşık 4-5 yıldır kullanmaktayım. Bu zamana kadar yıllık üyelik bedelini sorun çıkarmadan olumlu bir şekilde karşılayıp iade ettiniz ,fakat bu sene için gelen aidatı ödemek istemeyip kredi kartımı kapattırmak istediğimi söylediğimde sadece 40 tl bonus yükleyebileceğinizi söylüyorsunuz.

Kesilen bu ücret gelecek yılın üyelik bedelidir ve ben gelecek yılda kartımı kullanmak istemiyorum. Burada mantıklı olan ücretin iadesi ve kartın kapatılması değil midir? 13-03-2014' te geçen yıldan vermiş olduğum kartımı 1 yıl kullanma sözüm bitiyor ve ben bu kartı 14-04-2014' te kullanmak istemiyorum. Müşteri temsilcisi: hesap extrenize borç yansıtılmış iptal edilemez.

Metin 99 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mart 2014

    Müşterimiz Metin T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön