Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesti!

Yaşar B. |

Yılbaşından önce tüm kartlarımı iptal ettirdiğim halde tekrar aranarak yansıtılmayacağını söylenmiştir. Kartımı tekrar aktifleştirmek istenmiştir. Akabinde 89 tl üyelik ücreti yansıtılmıştır. Benim üyelik ücreti yansıtılmadan önceki iptal talebimi dikkate alınız.lütfen üyelik ücretini iptal ediniz. Tüketici haklarına aykırı olan bu davranışınız aynı zamanda hiç ahlaki değildir. Müşteri numaram; 228**31. Garanti Bankası'nı kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar B.
  11 Ocak
  12:13

  yanlış bilgilendirmeden dolayı 40 tl bonus vereceksiniz öylemi istemez.madem yanlış bilgilendirme var neden tamamını iptal etmiyorsunuz.benim kartımı iptal ediniz lütfen...

 • 07 Ocak
  10:19

  Müşterimiz Sn. Yaşar B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş