Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Kesintisi Yapıldı!

Ömer Faruk B. |

14 ay olmadan 15 bin liranın üzerinde harcama yapan ve ödemelerini aksatmayan (ve istisnasız tüm alışverişlerimi bu kart ile yapan) biri olduğum halde 75 TL kart ücreti kesildi. Bankayı aradım, 50 TL bonus verelim dediler istemedim. Bu kadar saygın bir bankanın bu tip küçük hesaplara girmesi can sıkıcı. Bedelin tarafıma iade edilmemesi halinde hakem heyetine başvuracağımı bildiririm.
Ayrıca, bu bankadan da iyice soğudum, iade olmaması halinde başka bankadan kart isteyeceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk B.
  22 Ekim
  16:31

  Bu siteye yazdıktan sonra şikayetimle ilgilenildi ve bir seferlik yıllık kart ücretini iade ettiler. 2016 Ekim'i gelince kart ücreti alacaklarını söylediler. Ama ben çoktan soğudum bankadan. Taksitler bitince kartı iptal ettireceğim.

 • Ömer Faruk B.
  22 Ekim
  16:29

  Çok sevdiğim memnun olduğum bir banka idi. Artık başka bir kart kullanacağım. Çağrı merkezinin tavrı ve rüşvet teklif edercesine 50 TL bonus verme girişimi benim canımı ziyadesi ile sıkmıştır. Bu kafa ile çok müşteri kaybedilir.

 • 22 Ekim
  10:44

  Müşterimiz Sn. Ömer Faruk B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş