01 Şubat 2016

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti İadesi..

Şubeden istemediğim halde zorla verdiğiniz kredi kartı yıllık üyelik ücreti (82,50 TL) iptal edilmiyor. Kartı kapatma talimatı verdim. Lütfen kartımı kapatmadan önce yıllık üyelik ücretini iptal edin kullanmayacağım karta 82,5 TL kart bedeli ödeyemem.

Kaldı ki her bankaya bu kadar. Kart ücreti ödesem evin yolunu bulamam. . Diğer bankalar yansıtsa bile bi telefonda ücret iptal ediliyor da neden garanti iptal etmiyor? Zaten düzenli olarak vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti kesiyorsunuz bir de kredi kartına ödemek istemiyorum.

Emre 37 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn. Emre K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön