Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

Mesut A. |

Garanti Bankası hamili olduğum 4824*** nolu kredi kartımdan 2013 yılı 11 ayına ait hesap bildirim cetvelinden toplamda 68 TL Kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar '' hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda saydığım nedenlerle 2013 yılı 11 ayına ait hesap bildirim cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 68 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  10:32

  Müşterimiz Sn. Mesut A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş