30 Ocak 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor!

Hamili olduğum Garanti Bankası kredi kartından 2014 yılının Ocak ayına ait hesap bildirim cetvelinde 69tl kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Kesilen yıllık üyelik ücreti 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen "sözleşmelerdeki haksızşartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yukarıda belirtilen nedenlerle hesap bildirim cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen kesilen 69 TL kredi kartı yıllık üyelik ücretinin iptalini ya da bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.Aksi halde yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

Şirin 42 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Şirin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön