11 Şubat 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedelleri!

Yıllık üyelik ücreti adı altında her sene kesinti yapmaya çalışıyorsunuz ve dikkat ederseniz bende şikayetçi oluyorum bu bankadan böyle davranmasanız da bizde sizinle uğraşmasak olmaz mı artık. Kredi kartımdan kesilen ücretlerin aidat bedellerinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Bizim bu durumumuzla ilgilenilmediği takdirde bankanız da ki hesabımı kapatmayı düşünüyorum.

Hesaplarımı kontrol ederseniz eğer fark edersiniz sizlerde tüketici hakları hakem heyetine başvurmuştum geçtiğimiz dönemlerde de ve aynı konu için sonuç olarak tarafıma aldığınız ücretler iade edildi. Bu bankanıza son uyarımdır. Sonuç bekliyorum.

Şener 162 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Şener R. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön