03 Haziran 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Sorunu!

23501778 numaralı müşterinizim. Ekstreme 75 TL yıllık ücret yansıtıldı. Bu ücretin telafisi için arkadaşlarıma 50 TL bonus verilmiş, bende buna dayanarak, en azından 50 TL'yi bonus olarak iade edin diyerek müşteri hizmetlerinizi aradım. Kartınız ve krediniz gecikmede onları ödeyin sonra yardımcı olacağız denildi. Bende ekstre borcumun tamamını ve kredi taksitimi ödedim ve müşteri hizmetlerinizi tekrar aradım. Bu seferde bu şekilde işlem yapılmıyor, yapacağımız bir şey yok denildi. Bu şekilde uygulama yok deniliyor ama diğer müşterilere gelince var oluyor. Garanti Bankası gibi bir banka müşteri ayrımcılığı mı yapıyor. Bu durum sizin gibi köklü bir bankaya hiç yakışmıyor.

Kemal 226 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 06 Haziran 2015

    Garanti Bankası haklı müşteri hattına çok teşekkür ediyorum.

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı04 Haziran 2015

    Garanti Bankası haklı müşteri hattından arandım. Çok kibar bir şekilde sorunun çözümünü sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Kemal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön