13 Şubat 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Kesti!

Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyiz. Eşim ve ben maaşlarımızı Garanti'den alıyoruz ve kredi kartlarımız maaş hesabına bağlı. İki yıldır eşimin kartına 69 tl yıllık üyelik bedeli yansıtılıyor. Halbuki kurumumuz anlaşmalı olduğu işçin haksız kesinti yapılıyor.

Biz bu kredi kartlarını alırken maş müşterilerinden yıllık üyelik bedeli alınmayacağı söylenmişti. Geçen yıl 15 şubatta yine aynı ücret yansıtılmıştı ve müşteri hizmetlerini aramıştık. Yine de iade veya düzeltme olmadı. Bu sene yine geldi. Eğer iki yıllık üyelik bedeli iade edilmezse kartlarımızın ikisini de iptal ettireceğiz.

Ömer 71 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Ömer H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön