07 Şubat 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Kesintisini Geri Talep Ediyorum!

Garanti Bankası'nın Money Visa kartını kullanmakta olan, 2602**** no'lu müşterisiyim, Ocak ayı hesap özeti ekstreme yıllık üyelik bedeli altında kesinti yapıldığını fark ettim. Aktif ve yüklü olarak kredi kartımı kullanan ve borcunu zamanında ödeyen bir müşteriniz olarak bu kesintinin geri ödenmesini ve tekrar edilmemesini istiyorum.

Aksi hususta öncelikle Garanti Bankası'yla yaptığım sözleşmemi ve kartımı fesh edip, başka bir banka ile yoluma devam edeceğimi ve hakkımı her türlü mahkeme masrafları ve avukat ücretini bankanızdan tahsil etmek üzere mahkemeye başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Yüksel 92 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Yüksel Öner Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön