09 Temmuz 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli İçin Lütfen Arayın!

Bankanız nezdinde kredi ve kredi kartı müşterisiyim tarafıma yansıtmış olduğunuz yıllık üyelik bedeli'nin iptal edilerek iade edilmesi konusunda acil yardımlarınızı rica ederim.

Akin 56 Okunma

Cevaplar

 • Akin 11 Temmuz 2015

  İyi çalışmalar; bugün sizden aldığım mesajda ekstremi ödemediğim bilgisi iletildi böyle bir saçmalığa kayıtsız kalamıyorum. Yıllık üyelik bedeli yansıması sebebiyle yatırdığım tutardan öncelikle kart ücretini alıyorsanız beni gecikmeye düşürmeden bunu bildireceksiniz ben sizin mahsup sıralamanızı bilemem tarafıma yansıyacak gecikme faizi adı altında ücretleri kabul etmeyeceğimi bildirir kredi kartlatı MERKEZİN'den de gerekli güncellemelerin yapılmasını rica ederim.

 • Akin 10 Temmuz 2015

  Merhaba; garanti bankası gibi köklü bir bankanın yapmış olduğu uygulama; müşteri 444 0 338'ten aranır ve kartla ilgili özellikler sayılır bu ayrıcalıkları sağlar size denir. e biliyorum zaten, ben özelliğini öğrenmek için beni arayın demedim yıllık üyelik bedelimi iptal edin dedim. Müşteri memnuniyetine bu kadar önem verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Yıllık üyelik bedelini iptal edene kadar yazmaya ve sosyal medyada bir çok yerden reklamınızı yapacağım teşekkür ederim.

 • Akin 09 Temmuz 2015

  Boylesine saçma bir uygulamanız olduğunu bilmek istemezdim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn. Akın D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön