Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor.

Güngör Orkun O. |

Garanti Bankası'nın 25***95 müşteri numaralı müşterisiyim. Yaklaşık iki yıldır bankanızla çalışmakta ve bireysel kredi kartlarınızdan Bonus kartınızı kullanmaktayım. 5549 la başlayıp 4017 ile biten kredi kartıma ait aylık hesap özeti bilgilerimi kontrol ettiğimde 25.07.2014 tarihi itibariyle 69 TL tutarlı " Yıllık Üyelik Bedeli" açıklamasıyla hesap hareketi söz konusu olduğunu fark ettim.

Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmede tarafıma sunulan 20 TL lik bonus teklifinin kabul edilebilir bir tarafı bulunmamaktadır. Kart iptal talebi tarafımca gerçekleştirilmiştir,
üyelik aidatının iptal edilmesi hususunu bilgilerinize arz ederim, aksi halde şu ana kadar memnun kalarak kullanmış olduğum bankanız kredi kartının iptalini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  09:48

  Müşterimiz Güngör Orkun O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş