05 Eylül 2013

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

5549 **** 3171 **** nolu kart hamiliyim. Son dönem ekstreme yansıtılan 59 TL yıllık üyelik ücretinin iptalini istiyorum Garanti Bankası'ndan.

Samet 90 Okunma

Cevaplar

  • Samet18 Eylül 2013

    garanti bankasının bana email olarak yazdığı cevap; Sayın SAMET BERBEROĞLU, Haklı Müşteri Hattı'na iletmiş olduğunuz 37268359 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir. Kredi kartı ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır. Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının, • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Garanti Bankası olarak, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunma hedefiyle çalışıyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik kredi kartı programlarımızla ilgili bilgilere ve güncel kampanyalarımıza www.garanti.com.tr ve kartlarımıza ait internet adreslerinden ve 444 0 333 Alo Garanti'den ulaşabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvuru yapabilmeniz için daha önce iletmedi iseniz talebinizi Bankamıza yazılı iletmeniz gerekmektedir. T.GARANTİ BANKASI A.Ş. HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338 veya 0850 222 0 338 GarantiyeSor 7/24 hizmetinizde! Tüm öneri, yorum ve sorularınız için bize Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden ulaşabilirsiniz. Not: Yanıtınız ulaşmayacağından lütfen reply yapmayınız.

  • Samet18 Eylül 2013

    dün itibariyle bankayı tüketici hakları hakem heyetine gerekli belgeleri tamamlayarak şikayet ettim. kaymakamlıktaki çalışan arkadaşlar bu konuda gerçekten çok yardımcı oluyor. herkese hakkını aramasını tavsiye ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Samet B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön