Suad B. Teşekkür Mesajı

Telefonla bana ulaşan garanti bankası personeli benim istediğim şekilde kartın ve üyelik aidatının iptal edileceğini söyledi.

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor.

Suad B. |

Geçmişte maaş hesabım olduğu için kredi kartından yıllık üyelik aidatı almayan Garanti Bankası, maaş hesabımız başka bir bankaya geçtikten 1 yıl sonra herhangi bir uyarıya ihtiyaç duymadan 79 TL yıllık üyelik bedelini kartın borç hanesine işlemiş.

Şu an 79 TL borçlu görünüyorum. Müşteri hizmetlerinden bu kartın yıllık üyelik bedelinin ve kartın iptal edilmesini talep ettim, böyle bir şeyin mümkün olmadığını kartın iptalinden önce bu miktarı ödemek zorunda olduğumu söylediler.

79 TL'lik üyelik bedelinin iptalini ve kartın kullanıma kapatılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suad B.
  26 Mayıs
  15:55

  Telefonla bana ulaşan garanti bankası personeli benim istediğim şekilde kartın ve üyelik aidatının iptal edileceğini söyledi.

 • Suad B.
  22 Mayıs
  12:43

  Söz konusu miktarın son ödeme tarihi yarın. Şu ana kadar Garanti'den bana kimse ulaşmadı. Muhtemelen bu tarih bekleniyor ki ödeyip mevzuyu kapatayım.

  Ödemeyi yaptıktan sonra kartı kapattırıp hakem heyetine başvurmayı planlıyorum. Sonuçta bana daha fazla bir masrafı bile olsa bu miktarı tahsil etmeyi planlıyorum.

 • 21 Mayıs
  12:13

  Müşterimiz Saud B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş