10 Şubat 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor.

Garanti Bankası Ankara Yenişehir 22**53 numaralı müşterisiyim. Ek kartımı kullanmama ve geçer sene tüketici mahkemesinin yıllık üyelik bedelinin iadesine karar vermesine rağmen 2014 Şubat ayında tekrar kartımdan iznim ve bilgim dışında 35 TL Yıllık Üyelik Bedeli çekilmiştir. Bu bedelin iptal edilmesini istiyorum.

Mehmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Şubat 2014

    lütfen kredi kartı yıllık üyelik bedeli almayınız. veya alternatif geliştiriniz. Örneğin şu kadar işlem yapan müşterilerimizden veya şu kadar yıldır bizimle çalışan müşterilerinizden alınmaycaktır diye olabilir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Mehmet Y tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön