05 Şubat 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor

Garanti Bankası'nın bir klasiği olan yıllık üyelik bedeli defalarca iade edilmesine rağmen yine kesildi. Her yıl ocak ayı ekstresinde gördüğüm yıllık üyelik bedeli kesintisi hep iade ettiler daha kesilmeyecek dediler. Şimdi anlamaya çalıştığım halde, anlayamadığım konu. Kart limitim 18 bin TL olmasına rağmen ve bu limiti sonuna kadar her ay kullanmama rağmen, hiç çekinmemişler bir de ekstra ücret kesmişler.

Ya bankayı arayıp sordum efendim ücretinizi iade edelim. Yok karşılığında bonus yükleyelim dediler. Bunlar beni anlamıyor. Ben ücretinde değilim hakkımı yemeyin bana yeter. İsterseniz her ay kesin ama hakkımı yemeyin. Kartlarımı kapattım. Garanti Bankasından kurtuldum.

Sezgin 60 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Sezgin Ç.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön