11 Haziran 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor!

Garanti Bankası'nın kullanmış olduğum kredi kartından 09.06.2015 tarihli yıllık üyelik bedeli adı altında 75 TL kesinti yapılmıştır. Müşteri hizmetlerine ilgili konuyu bildirip tarafıma iadesi için ricada bulundum ama yalnızca hesabıma 50 TL bonus puan olarak iade edebileceklerini söylediler.

İadesi yapılmadığı takdirde kartımı iptal edeceğimi bildirdim sizin tercihiniz deyip sadece 50 TL bonus puan olarak iade edilebileceğini söylediler ve bir yıl dolmadan kartınızı iptal ederseniz iade edilen 50 TL bonus puan TL olarak sizden alacağız dediler. Müşteri memnuniyetiniz sıfır en kısa zamanda kartımı iptal edip gerekli yerlere şikayette bulunacağım.

Yağmur 143 Okunma

Cevaplar

  • Yağmur 11 Haziran 2015

    Banka müşteri hizmetleri şikayetim üzerine aynı gün içerinde geri dönüş sağladılar ama sorunumu çözemediler. Bilgilendirme yapılmadan kesinti yapıp yapılan miktarın bir kısmını müşteri memnuniyeti sağlamak için bonus puan olarak iade edecekler (benim paramla beni memnun edeceklermiş). Zaten beni önce borçlandırıp sonra da paramın bir kısmını bonus olarak iade etmeleri de bana göre çözüm sayılmaz. Ki şöyle bir şey de var eğer ki ben aramayıp şikayette bulunmasaydım iade için herhangi bir işlem gerçekleşmeyecekti.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Yağmur K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön