30 Ekim 2014

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor.

Senelerdir aktif bir şekilde kullandığım Garanti Bankası kredi kartımdan yıllık üyelik bedeli alınıyor. Bu ücretin iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde kartı kapatacağım. Geçen sene bonus puan vererek (harcama sözüyle) yapmaya çalıştılar ama ben zaten aktif kullanıyorum.

Arman 220 Okunma

Cevaplar

 • Arman28 Kasım 2014

  Kartı kapattım...

 • Arman05 Kasım 2014

  Kartı iptal ettim konu kapanmıştır.

 • Arman31 Ekim 2014

  Talebim hakkında hiçbir şekilde yardımcı olunmamıştır. Bana dönüldüğü doğrudur ama bilgilerimin güncellenmesi gerektiği bu yüzden şubeye gitmeliymişim!. 2 ay önce yeni kart yolladığında bilgilerim nasıl güncelse şu anda da günceldir. Oyalamaya çalışmayalım lütfen. Şikayetim hala devam ediyor herhangi bir çözüme kavuşmamıştır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn. Arman O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön