16 Kasım 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Aldı!

Kredi kartı yıllık kullanım ücret iadesini talep etmekteyim. Müşteri hizmetleri ve Alo Garanti servisiyle görüştüm ve 97 TL tarafıma yansıtılan yıllık kart kullanım ücret iadesi talep ettim. Harcama sözü vermem gerekiyormuş.

Bu ücreti alabilmem için ya da 20 TL Bonus olarak verebiliyorlarmış. Kullanım alışkanlığı göre Bonus Platinum kart gönderdiler fakat Bonus kartla aynı üyelik bedeli bilgisi verdiler. Bonus kartın üyelik bedeli 75 TL Platinum bonusun üyelik bedeli 97 TL. Bu sorunu çözmezse garanti tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Celal 59 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Celal M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön