06 Mayıs 2013

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Aldı!

28/03/2000 yılından beri garanti bankası müşterisiyim. Daha önceki kart aidatı ve diğer isimler altında kesilen ücretler 4440333 arayınca iptal ediliyordu şimdi artık iptal edemeyiz deniyor.

8 adet otomatik ödeme talimatım var. Yatırım hesabım Garanti Bankasında, altın hesabım Garanti Bankasında, maaş hesabım Garanti Bankasında, vadesiz hesabım da nakit iyi bir para duruyor. Kasa hesabım yine Garanti Bankasında.

Müşteri memnuniyeti adına bu paranın iadesini talep ediyorum. Başka bankalardan sırf bu yüzden tüm hesaplarımı ve kartlarımı kapattırdım garanti bankası sadık bir müşterisini kaybetmek istemez herhalde.

Ömer 63 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Mayıs 2013

    Gelen cevap içinde şu bölüme itiraz ediyorum "Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz" Alış veriş yaparken kredi kartı kullandığımda alışveriş miktarına kredi kartı komisyonu adı altında ek ücret taleb ediliyor 100 liralık üründen 103 lira alıyorlar. Taksitlendirmelerde vade farkı yansıtılıyor. aracım yok doğal olarak çekiciyede ihtiyacım yok otopark hizmeti olsa ne olur ayrıca hiçbir otoparkta bonuslular bedava girer diye bi ibare görmedim. Bilgim dışında bir üyelik olduğu aşikar. Nereye üye olduğum dahi belli değil. Bu kesilen ücretin haksız olduğunu düşünüyorum ve iade edilmesini talep ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön