Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Adı Altında Hala Para Alıyor!

Hasan O. |

Yıllardır Garanti Bankası'na aid Bonus kart kullanıyorum ve yıllardır Garanti Bankası inadına " yıllık üyelik bedeli " adı altında para almaya devam ediyor. Bu yılda 97.00 TL mi almış, ayıptır günahtır kardeşim 97 lira nedir yahu bıkkınlık verdiniz artık, her yıl aynı tantanayı yaşamaktan ben bıktım siz bıkmadınız. Artık bardak doldu da taşıyor pazartesi ilk işim gidip bonus kartımı kapatacağım...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan O.
  01 Haziran
  14:58

  Aradılar müşteri hizmetlerinden 60 TL bonus olarak kartınıza ödeme yapabiliriz dediler. 97 TL alıyor 60 TL\'sini güya geri veriyor, aradan 37 TL kazanıyor, karta aktarılan bonusu 1 ayda harcamak gerekiyormuş, ayrıca bu bonusu da 1 yıl kartı kapatmama sözüne veriyor. Yani önce paranızı alıyor sonra paranızı geri vermiyor ama paranızın peşine düştüğünüz için sizi cezalandırıyor. Bende cevap olarak istemiyorum bonusunuzu istemiyorum gerçi kendi paramı bana geri veriyor diyeceğim onu da yapmıyor. Neyse işte kapatacağım kartımı hiçbir şey de istemiyorum dedim. Kartı Kapatacağım herkese de tavsiye ederim gidin garanti kredi kartınızı kapatın. Kapatan herkese selamlar.

 • 01 Haziran
  09:31

  Müşterimiz Sn. Hasan O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş