13 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli Adı Altında 75,00 TL Kesinti!

03.05.2015 tarihinde yıllık üyelik bedeli adı altında 75,00 TL kart ücreti kesilmiştir. Kredi kartı üyelik bedeli adı altında alınan yasal olmayan kanuna aykırı üyelik ücreti, 6502 Sayılı Tüketicinin korunması hakkında Kanun ile diğer hususlar başlığı altında 31. Maddesi gereğince " Kat çıkaran kuruluşlar, tüketicilere yıllık üyelik aidatı ve benzeri isim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı türü sunmak zorundadır. " şeklinde belirtilmiştir.

Bu noktada yıllık üyelik bedelinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı hatırlatırım.

Serdar 123 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Serdar Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön