Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli!

Ruhi S. |

Yıllık üyelik bedeli hem American Expres kartıma, hem de bonus plus kartıma toplam 100.50 tl yansıtıldığı için kartlarımı iptal ettirdim. Müşteri temsilcisindeki arkadaş ödemeyi yapmamı daha sonra yansıtılan ücretin iade edileceğini söyledi.

Ben de buna istinaden ödemeyi yaptım ama 15, 20 günü geçti hala iadesi yapılmadı. Sizden ivedi olarak ödemiş olduğum yıllık üyelik bedelinin money cardıma iade edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ruhi S.
  09 Temmuz
  22:06

  Yıllık üyelik bedelini uzun uğraşlardan sonar en azından çözüme ulaştırdığınız için teşekkür ederim. Yalnız biliyorsunuz bu yüzden kartlarınızı iptal ettirdim. Sonuçta olumsuzluk olduktan sonra çözümü zorla üretiyorsunuz. Şimdi aynı şey money cardım için geçerli, yine yıllık üyelik bedeli için 79 tl kesinti yapılmış. Şimdi bunun için müracaat ettim. Fakat yine klasik cevaplar, Bende iptalini yapmazsanız yine aynı yolu takip ederek, bu kartımında iptal ettirip, yıllık üyelik bedelini geri almak için gerekli yerlere müracaatımı yapacağım.

 • 07 Temmuz
  09:59

  Müşterimiz Ruhi S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş