05 Nisan 2016

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli.

O zaman da dilekçe ile üyelik aidatının iadesini talep ettim. İade edilebileceği söylendi. Fakat bu zamana kadar ne bir bilgi geldi ne de başka bir şey. 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince tarafımdan tahsil edilen kredi kartı yıllık kart ücretinin iptal ve iade edilmesini talep ediyorum! 83 lira ve bu süreden sonra aktif olarak devamlı kullandığım kredi kartından üyelik aidatı kesilmemesi gerektiğinin bilgisini yasa gereğince tekrardan hatırlatırım. Aksi takdirde tüm hesaplarımı kapatacağım.

Önder 49 Okunma

Cevaplar

  • Önder13 Nisan 2016

    Banka politikaları gereği geri ödeme yapmadıklarını söylüyorlar. Sorun yok Hakem Heyeti bu şikayetler nedeniyle var. Yalnız diğer banklar politikasız anlaşılan öyle alıyorlar isteyince geri veriyor. Örnek; HSBC Bank, finans. Tabi almalarıda yasal olarak doğru değil yalnız kılıflarınız güzel. Tebrikler. En kısa sürede sizler ile çalışmamak adına kartlarımı kapatacağım. Alternatif mi yok?

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. Önder S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön