Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli.

Önder S. |

O zaman da dilekçe ile üyelik aidatının iadesini talep ettim. İade edilebileceği söylendi. Fakat bu zamana kadar ne bir bilgi geldi ne de başka bir şey. 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince tarafımdan tahsil edilen kredi kartı yıllık kart ücretinin iptal ve iade edilmesini talep ediyorum! 83 lira ve bu süreden sonra aktif olarak devamlı kullandığım kredi kartından üyelik aidatı kesilmemesi gerektiğinin bilgisini yasa gereğince tekrardan hatırlatırım. Aksi takdirde tüm hesaplarımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder S.
  13 Nisan
  11:41

  Banka politikaları gereği geri ödeme yapmadıklarını söylüyorlar. Sorun yok Hakem Heyeti bu şikayetler nedeniyle var. Yalnız diğer banklar politikasız anlaşılan öyle alıyorlar isteyince geri veriyor. Örnek; HSBC Bank, finans. Tabi almalarıda yasal olarak doğru değil yalnız kılıflarınız güzel. Tebrikler. En kısa sürede sizler ile çalışmamak adına kartlarımı kapatacağım. Alternatif mi yok?

 • 05 Nisan
  16:59

  Müşterimiz Sn. Önder S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş