19 Nisan 2013

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli!

Garanti bankası kredi kartını bizlere satana kadar her gün arıyorlar ve sonunda insanı bıktırıp en sonunda alıyorsunuz ben bonus kredi kartımı bir yıl önce bana üç defa göndermelerine rağmen teslim almadım.ama banka kartın açılış tarihini ilk gönderdikleri zaman yapmışlar ve ben en sonunda bu kartı bir ay önce teslim aldım daha ilk ekstremde 59 tl yıllık kart ücretini yansıtmışlar.

Bende bunu bankayı arayarak söylememe rağmen kart ücretlerinin ilk 2 yıl alınmadığını sitelerinde yazmalarına rağmen kabul etmediler ben bundan şikayetçiyim ben kartın elime geçen tarihten itibaren açılmasını talep ediyorum ve bu ücretin geri iade edilmesini istiyorum.eğer iade edilmezse kartımı iptal ettireceğim.

Özlem 237 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 20 Nisan 2013

    sayın garanti konuyla ilgili bana geri dönüş maili atılmış ama mailde bana çözüm değil bana bankacılıkla ilgili bilgiler vermişler bana bankacılığın detaylarını anlatıyorlar esas konuya değinenen yok ama ben hakkımı sonuna kadar her yerde arayacağım ve bizleri sömürmelerine izin vermeyeceğim.önemli olan kredi kartını teslim aldığımız tarihtir açılış tarihi ama bunlar kendilerince bize kendilerinin başvurduğu tarihleri dikkate alınca bizleride böyle madur ediyorlar. yıllık üyelik bedelimin iptal edilene kadar sonuna kadar arkasındayım. garanti bankasının dikkate alması dileğiyle.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön