17 Haziran 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Bedeli!

Garanti Bankası'nın 6114*** numaralı müşterisiyim. Bonus Gold kredi kartımdan 08-06-2015 tarihinde 86 lira yıllık üyelik bedeli kesildiğini gördüm. Bu bedelin silinmesini veya hesabıma iadesini istiyorum.

Ulaş 166 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş17 Haziran 2015

    4440338 numaralı telefondan dönüş yapıldı. 86 lira yıllık aidata karşılık 55 TL'lik bonus yüklemeyi teklif ettiler. Ancak ben biliyorum ki müşteri hizmetlerini arayan arkadaşlarımın, hiçbir harcama sözü vermeden, yıllık üyelik bedellerinin hepsi hesaplarına geri yatırıldı. Ben sadece bankanın herkese eşit davranmasını istiyorum. Kısacası sorunum çözülmedi ve mağduriyetimin giderilmesini hala talep ediyorum. Gerekirse hukuki yollardan haklarımı arayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Ulaş Devrim K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön