25 Aralık 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Aidatının İadesi!

5 yıldır Garanti Bankası'ndan Bonus Kart kullanıyorum, kartıma şimdiye kadar 2 kere üyelik ücreti yansıtıldı, her ikisinde de bu ücreti Tüketici Hakem Heyeti kararı ile geri aldım. Bu sene de üçüncü defa kartıma 97 TL yıllık üyelik aidatı yansıtılmış, elimde iki defa bu ücretin iadesine yönelik alınmış karar olmasına rağmen Garanti Bankası bu ısrarını sürdürüyor.

Her sene zaten bu ücret iade ediliyor neden her sene ısrarla kart ücreti yansıtıyorsunuz ki? Bu sene de tarafımdan alınan yıllık üyelik ücretinin iadesini ve bir daha bu ücretin alınmamasını talep ediyorum.

Gökhan 31 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan29 Ocak 2016

    Konu ile ilgili herhangi bir yardımda bulunulmadı. Son kez tüketici hakem heyetinden paramı alıp kartımı da kapattıracağım. Kimden ne kopartabilirsek gibi bir politika izliyorlar. Komşuma 20 lira iade edelim diyorlar, bana 40 TL, başka birisine tamamını iade edelim diyorlar... .

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Gökhan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön