27 Ekim 2015

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Aidatı!

Bankanıza ait 5549 6***59 3011 No.lu kredi kartıma 26.10.2015 tarihinde borç olarak yansıtılan 75 TL tutarındaki Yıllık Üyelik Bedelinin tarafıma iadesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Emrah 28 Okunma

Cevaplar

  • Emrah30 Kasım 2015

    Sorunum kesinlikle çözüme kavuşmadı. Aksine bir de kredi kartımın ve konut kredisinin bulunduğu hesap için de 6 aylık yaklaşık 63 TL'lik bir hesap işletim ücreti alınmış olup önümüzdeki ay içinde 63 TL ücret alınacak. Uygulamalardan oldukça şikayetçiyim. Farklı bankalara hesap işletim ücretinin geri yatırılmasını talep ettiğimde direkt olarak yatırdılar.

  • Emrah27 Ekim 2015

    Bonus kullanıyorsunuz aidatı da verin dediler üstü kapalı bir şekilde. Bütün alışverişlerimden komisyon alırken bir şey yok. Garanti Bankası kredi kartımı farklı bir banka ürünü tedarik eder etmez kapatıyorum. Bu nedir ya böyle. 75 TL üyelik ücreti mi olur?

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Emrah S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön