Mehmet S. Teşekkür Mesajı

Yapılan 75 TL kesintinin iadesi konusunda her ne kadar sıkıntı yaşandıysa da olumlu olarak sonuçlandı. Yaptığınız +75 TL iade için teşekkür ederim. Saygılar.

Garanti Bankası Yıllık Üyelik Aidatı.

Mehmet S. |

Yaklaşık olarak 10 yıldır bankanızın kredi kartını kullanmaktaydım, ta ki bugüne kadar. Çünkü bugün yıllık üyelik aidatı yüzünden iptal talebinde bulundum. Yıllık üyelik aidatı adı altında yapılan kesintinin iadesi gerçekleşmediği sürece ve bu kesintinin bir daha yapılmayacağının güvencesini almadığım sürece; sizin bankanın kredi kartını kullanmayacağım. Benimle iletişime geçmeyi düşünüyorsanız, lütfen bu 2 uyarımını dikkate alarak iletişime geçin, aksi halde boşuna aramış olursunuz. Başka bankaların aidatsız kredi kartı vermelerine rağmen sizdeki bu inatçılığı anlamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  27 Mayıs
  16:00

  Yapılan 75 TL kesintinin iadesi konusunda her ne kadar sıkıntı yaşandıysa da olumlu olarak sonuçlandı. Yaptığınız +75 TL iade için teşekkür ederim. Saygılar.

 • Mehmet S.
  25 Mayıs
  12:14

  Daha sorun çözülmüş değildir. Gereğini yapacak mısınız.? Yoksa ben gereğini yapacağım.

 • 20 Mayıs
  14:15

  Müşterimiz Sn. Mehmet S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş