18 Ekim 2016

Garanti Bankası Yıllık Ücret Kesintisi İade Edilmedi!

Garanti Bankası'nın Bonus kredi kartını kullanan hangi tanıdığıma sorsam hepsi yıllık ücret kesintisinin tamamını bonus olarak aldıklarını söylüyorlar. Benden de 82.50 kesilmişti defalarca aramama rağmen böyle bir iade yapmadıklarını söylediler. Benden 5 dakika sonra arayan iş ve oda arkadaşıma yıllık ücreti iade ettiler. Kim bu iyi müşteri temsilcileriniz? Kim bu ben kredi kartımı kapatmak isteyince hemen kapatmaya yönelten müşteri temsilciliğinde çalışan banka temsilcisi? Ben neden denk gelemiyorum bu iyi müşteri temsilcilerine? Ama artık aramıyorum Garanti Bankasını kendi haline bıraktım madem bu yıl ki aidatımı kestiniz ve vermiyorsunuz ben de seneye Temmuz 2017'de siz aidatımı kesmeden kartımı kapatacağım istediğiniz kadar yok bu yıl kesmeyelim etmeyelim diyin. Maaş kartımın olduğu kredi kartını kapatıp Garanti Bonusa geçtiğim için suçlu olan benim! Yapılan çifte standarttan da öte!

Zeynep 137 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 21 Ekim 2016

    Garanti Bankası'ndan ne kadar çok kişi şikayetçiymiş. Beni de şikayetim üzerine aradılar ama herkese olduğu gibi 25 TL bonus mu teklif edeceksiniz sinir olacağım yeniden? O yüzden açmıyorum telefonlarınızı. Güvenli banka zaten o parayı iade eder kendi kendine, ben yıllık ücretimin iade edilmesini istiyorum yoksa zaten kapatacağım, 5 lira 10 lira 50 lira bonus istemiyorum haksız kazanç olan 82.50 TL bonusumun hepsini istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön