05 Mart 2014

Garanti Bankası Yıllık Kullanım Ücreti Kesiyor.

Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası yıllık kullanım ücreti adı altında 69 TL parayı kredi kartımdan kesmiş. Aradığımda maaş müşterisi olmamın sadece parakard için geçerli olduğu söylendi. Oysaki 2013 yılında da aynı durum yaşandı ve maaş müşterisi olduğumun unutulduğu söylenerek para idesi yapıldı.

Yani kısacası garanti bankası bu durumu her yıl deneyecek gibi görünüyor.Ekstrelere bakılmazsa bizlerden bu parayı alacaklar. Telefondaki elemana: "Yani siz diyorsunuz ki para kesilmesini istemiyorsanız kartı iptal edin hesabınızı kapatın mı diyorsunuz"dediğimde cevabı: "O sizin takdiriniz" oldu. Aynı sebepten ***pı Kredi ile ilişiğimi kestim. Sizinle de keseceğim. Vazgeçilmez değilsiniz.

Bedri 57 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimiz Bedri Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön